Posts Tagged ‘pompy’

Wyparka i pompa próżniowa- błyskawiczny oraz niezawodny sposób na usunięcie powietrza jak i pary

W wielu fabrykach i przemyśle często stosuje się maszyny pozwalające na sprawne i natychmiastowe przeprowadzenie procesu wytwarzania. Zastosowanie znajdują w tym przypadku także pompy próżniowe i wyparki. maszyny te bowiem, używane są w branży spożywczej, metalurgicznej, medycznej i wielu innych.
Read the rest of this entry »

Sprężarka tłokowa- zasady działania

Wiele wynalazków bywa niezauważanych, mimo wielkiej powszechności zastosowania. Wszyscy wiedzą coś o promach kosmicznych i odrzutowcach, o rakietach kosmicznych i superkomputerach. Jednakże tylko garstka zna rolę, jaką w postępie naukowych odgrywa niedoceniana sprężarka.
Read the rest of this entry »

Dom ekonomiczny i zastosowane w nim rozwiązania

Kto z nas nie śni o własnym domu? Jednak posiadanie go nie jest wcale tak łatwą rzeczą. Głównym i decydującym czynnikiem są powody finansowe. Kiedy jednak uda nam się już uzbierać dostateczną kwotę na budowę czy zakup, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami wspomagającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy na darmo. Więcej cennych informacji można znaleźć w portalach budowlanych. Znajdują się tam najnowsze projekty wykonane przez wykwalifikowane biura architektoniczne.
Read the rest of this entry »